DAHA AYDINLIK BİR DÜNYA İÇİN ÇALIŞIYORUZ
ONLİNE BAĞIŞ
blank
Kurban
blank
Bayramlık
blank
Kumanya
blank
Su Kuyusu
blank
Sağlık
blank
Fidan

2024 Vacip Kurban Hazırlıkları Başladı

Diversity Derneği olarak Afrika’da keseceğimiz kurbanlıklar islami hassasiyetlere göre seçildi. Kesim ve dağıtım yapılacak köyler belirlendi.
DEVAMINI OKU
blank

Afrikalı Yetimlere Bayramlık Hediye Ettik

Diversity Farklılık Derneği olarak, Afrikalı yetimlerin ve ihtiyaç sahibi çocukların yüzlerinde bir gülümseme oluşturmak için bayramlık elbise dağıtımı gerçekleştirdik. Her bir çocuğun mutluluğu ve umudu, bizim için en büyük ödül oldu.
DEVAMINI OKU
blank

Sierra Leone'da Kumanya Dağıtımı Gerçekleştirdik

Diversity Farklılık Derneği olarak, Afrika’da başarılı bir şekilde kumanya paketi dağıtımı gerçekleştirdik. Derneğimizin Afrika’daki partner kuruluşlarıyla, yerel yetkililerle iş birliği yaparak yardımın en fazla ihtiyaç duyulan bölgelere ulaştırılmasını sağladık
DEVAMINI OKU
blank

Hz Lut (As) Su Kuyusu Nijerya'da Açıldı

Hz Lut (A.s) Su Kuyusu, Nijerya’nın başkenti Abuja’ya 460 km mesafedeki Kano eyaletine bağlı bir köyde açıldı. Bu kuyunun faaliyete geçmesi, köy sakinleri için temiz suya erişim konusunda büyük bir rahatlama getirdi.
DEVAMINI OKU
blank

Çad Sünnet Organizasyonu Tamamlandı

Diversity Farklılık Derneği, Afrika’nın Çad coğrafyasında faaliyet gösteren Safa Derneği ve Gönüllü Sağlık Ekibi ile büyük bir Sünnet organizasyonuna imza attı.
DEVAMINI OKU
blank

Gana'da Fidan Dikimi Gerçekleştirdik

Sevgi dolu yüreklerimizle Afrika’nın gülümseyen yüzlerini zenginleştirmek, doğayla uyum içinde yaşamlarını sürdüren topluluklarımıza destek olmak amacıyla Gana’da fidan dikim organizasyonu gerçekleştirdik.
DEVAMINI OKU
blank

ETKİNLİKLER

Daha Aydınlık Bir Dünya İçin Çalışıyoruz.

AFRİKA'DA BİZ