DAHA AYDINLIK BİR DÜNYA İÇİN ÇALIŞIYORUZ
BAĞIŞ YAP
blank
Kurban
blank
Su Kuyusu
blank
Zekat&Sadaka
blank
Eğitim
blank
Gıda Yardımı
blank
Güneş Enerjisi

Afrika Kurban Bağışı

Vacip, adak, akika şükür, şifa ve nafile kurbanlarınızı Afrika'da kesiyoruz. Yılın 365 günü kurbanlarınızı Afrika'ya ulaştırıyoruz. Ayrıntılı Bilgi için ;
DEVAMINI OKU
blank

Bir Damla Bin Umut!

Sahra Altı Afrika’da insanların %86’sı sağlıklı ve temiz su kaynaklarından yoksun bulunmaktadır. Su olduğu yere can verirken olmadığı yerde, özellikle kurak ülkelerde can almaktadır. Diversity Farklılık Derneği olarak Afrika'nın ihtiyaç sahibi bölgelerinde su kuyuları açmaktayız. Ortak su kuyusu kampanyamıza destek olmak için tıklayınız.
DEVAMINI OKU
blank

Zekat

Zekat senelik mali bir ibadettir. Cenab-ı Hakk’ın rızası için, nisab miktarı mala malik olan müslümanların her sene mallarından kırkta birini (yani % 2.5) Kur’an-ı Kerim’de bildirilen sekiz sınıftan birine vermelerinden ibarettir.
DEVAMINI OKU
blank

Güzel Bir Gelecek İçin İyi Eğitimli Nesiller

Diversity Farklılık Derneği olarak, Afrika’nın en büyük sorunu olan eğitim için kalıcı çözümler üretecek projeler geliştiriyoruz. Bir çocuğun yüksek kaliteli bir eğitim almasını ve geleceğe güvenle bakmasını kendisine öz güven duymasını sağlayarak çevresine faydalı birer birey olarak yetişmesini sağlayabilirsiniz.
DEVAMINI OKU
blank

Afrika'da Gıda Yardımları

Diversity Farklılık Derneği olarak başta kurak bölgeler olmak üzere yılın her döneminde tespit edilen bölgelerdeki ihtiyaç sahiplerine hayırseverlerin yardımıyla gıda organizasyonları düzenliyoruz.
DEVAMINI OKU
blank

Geleceğime Işık Tut

Güneş Enerji Projemiz kapsamında, elektrik ihtiyacı tespit edilen medreselerde, okullarda, camilerde, mescitlerde, sağlık ocaklarında güneş enerji panelleri ile elektrik üreterek aydınlatma, ses sistemleri ve sıcak bölgelerde vantilatör v.b cihazları çalıştıracak sistemler kurmayı hedefliyoruz. Destek olmak için tıklayınız.
DEVAMINI OKU
blank

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

DESTEKLERİNİZLE AFRİKADAYIZ

Afrika'nın 44 ülkesinde, sosyal sürdürülebilir projelerimizle hane hane, kabile kabile, şehir şehir yardımlarınızı ulaştırıyoruz.

Faaliyetlerimizi harita üzerinde görebilirsiniz.

HABERLER

MAKALELER

blankWhatsapp'tan Sor