DAHA AYDINLIK BİR DÜNYA İÇİN ÇALIŞIYORUZ
BAĞIŞ YAP
21 Haziran 2019

2019 Vacip Kurban | Afrika Kurban Bağışı

 Vacip Kurban Bağışlarınızı İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz. Afrika Kurban bağışınızı web sitemiz üzerinden online olarak yapabilirsiniz.

Kurban Bağışı İçin Tıklayınız

2019 Vacip Kurban

Her sene olduğu gibi bu kurban bayramında da, Afrika kıtasındaki ihtiyaç sahiplerine ulaşmayı hedefliyoruz. Hayır severlerin göndermiş olduğu kurbanların etlerini en ücra noktalardaki müslüman kardeşlerimize ulaştırıp, kardeşliğe ve rahmete vesile olmak için hazırlıklara başladık.

Kurban bayramının 1. günü itibarıyla başlayacak olduğumuz kurban organizasyonu, bizzat kendi ekibimiz tarafından usulüne uygun olarak yapılıp, kurban poşetleri en son eve ulaşıncaya kadar Diversity Farklılık Derneği‘mizin kontrolünde olacaktır.

Yıl boyunca su kuyuları açıp, kumanya yardımları yapıp, sağlıklı sünnet organizasyonları düzenlediğimiz Afrika kıtasında, hayır severlerin göndermiş olduğu kurbanları vekaleten kesip ihtiyaç sahiplerine hediye edeceğiz.

Bu yıl da, desteklerinizle Afrika’nın Uzak Köylerinde umut dolu gözlerle temsilcilerimizi bekleyen yüzbinlerce insanın Kurbanları Bayram olacak!

PAYLAŞ:
Vacip, Nafile, Adak Kurban Bağışlarınızı İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz. Afrika Kurban bağışınızı web sitemiz üzerinden online olarak yapabilirsiniz.
Kurban Bağışı İçin Tıklayınız
blankWhatsapp'tan Sor