DAHA AYDINLIK BİR DÜNYA İÇİN ÇALIŞIYORUZ
BAĞIŞ YAP
30 Haziran 2018

2018 Vacip Kurban Kampanyamız Başladı

Vacip, Nafile, Adak Kurban Bağışlarınızı İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz. Afrika Kurban bağışınızı web sitemiz üzerinden online olarak yapabilirsiniz.

Kurban Bağışı Yapmak İçin Tıklayınız

Kurban 2018

Afrika’da hayırseverlerin destekleriyle daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşmak için 42 ülkede 341 farklı noktada vekalet ile alınan binlerce kurban kesip kardeşliğe ve rahmete vesile olmak için hazırlıklarımıza başladık.

2018 yılında da daha önce olduğu gibi Kurban Bayramı‘nın 1. günü itibariyle başlayacağımız kesimleri kendi ekibimiz tarafından usulüne uygun şekilde yapılacak. Kurban etleri parçalara ayrıldıktan sonra son kurban poşeti son eve ulaşıncaya kadar gözetimimizde olacak.

Yıl boyunca su kuyuları açtığımız, gıda paketleri ulaştırdığımız ve çocuklarını sağlıklı sünnet ettirerek iyi şartlarda eğitim imkanı verdiğimiz ihtiyaç sahiplerine yine hayır sahiplerinin desteğiyle gönderilen kurbanları vekaleten kesip hediye edeceğiz.

Bu yıl da desteklerinizle Afrika’nın Uzak Köylerinde umutlu gözlerle temsilcilerimizi bekleyen 210 bin’den fazla insanın Kurbanları Bayram olacak.

Vacip kurban kayıtlarımız başlamış olup aşağıdaki link yoluyla ya da derneğimizi arayarak kurban kayıtlarınızı oluşturabilirsiniz.

Kurban Bağışı Yapmak İçin Tıklayınız

Afrika Kurban Hattı : 0090 216 478 47 06

 

PAYLAŞ:
blankWhatsapp'tan Sor