Güzel Bir Gelecek İçin Eğitimli Nesiller

Güzel Bir Gelecek İçin Eğitimli Nesiller

Diversity Farklılık Derneği, olarak Afrika’nın en büyük sorunu olan eğitim ihtiyacına insanı merkeze alan kalıcı çözümler üretmek için projeler geliştiriyoruz.  Hayırseverlerin destekleriyle inşa edilen ve örnek teşkil eden eğitim müesseselerimizde hem okul hem de barınma ve gıda ihtiyaçları karşılanan başta yetim ve öksüzler olmak üzere ihtiyaç sahibi çocuklar kalmaktadır.

İyi yetişmiş çevresine örnek olacak güzel ahlaklı nesillerin yetişmesi adına vereceğiniz eğitim desteğiyle bir çocuğun daha kaliteli bir eğitim alarak geleceğe güvenle bakmasını sağlayabilirsiniz. Bir aylık eğitim desteği bedeli ile ilgili derneğimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Bir yıl boyunca ihtiyaç sahibi bir çocuğun eğitim giderlerini karşılayarak destek olan destekçilerimize desteklediği öğrenciyi tanıtan, iletişim kurup takip edebileceği bir de bilgi formu hazırlanmaktadır.

Örnek Eğitim Desteği Formu:

Bir çocuğun geleceğine emin adımlarla ilerlemesini sağlamak isteyen hayırseverer aşağıdaki Eğitim Desteği Destekçi Formu’nu doldurarak talep oluşturabilirler.