KURBANLARINIZ AFRİKA’DA SEVİNÇ OLSUN

YIL İÇERİSİNDE ADAK, ŞİFA, ŞÜKÜR VE DİĞER NAFİLE KURBANLARINIZI AFRİKA‘YA GÖNDEREBİLİRSİNİZ. GÖNDERMİŞ OLDUĞUNUZ KURBANLARINIZI AFRİKA‘DA İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRIYORUZ.


DİKKAT !

Kıymetli bağışçımız, ödemeniz gerçekleştikten sonra sözlü vekâlet vermek için bizleri 0216 478 4706 numaralı sabit telefonumuzdan aramanız gerekmektedir. İrtibat bilgileriniz kaydedilecek ve kurban kaydınız tamamlanmış olacaktır. Afrika’nın samimi insanları adına Teşekkür Ederiz.

Temizle
Yok.

Kurbanlarınız Sevinç Olsun

Kurban ibadeti için vekaletleri alınan kurbanların kesimleriyle alakalı İslami hassasiyetler vardır. Vekaletin alınmasından kurbanın kesildi bilgisinin kurban sahibine ulaştırılmasına kadar her ayrıntı derneğimizin 17 yılı aşkın tecrübesi bulunan ekibiyle gerçekleştirilmektedir. Yıl boyunca bölgedeki daimi temsilcilerimiz yoluyla Afrika’nın 38 farklı ülkesinde yüzlerce bölgesinde vacip, adak, akika, şükür ve diğer nafile kurbanlarınız özenle kesilmektedir.

Kurban Türü

Sadakalı Şifa Kurbanı, Adak Kurbanı, Akika Kurbanı, Şükür Kurbanı, Nafile Kurban, Şifa Kurbanı, Büyükbaş Kurban, Deve Kurbanı